SEŠN lídrov

SEŠN lídrov: Silné stránky lídra, jeho talenty a inštinkty

Večer pod taktovkou

Ivana Havranová Spoluzakladateľka projektu expertklub, certifikovaný kouč PCC a mentor koučov
Tina Nekudová CEO Stinou & talentová expertka
Lívia Pastoreková Zakladateľka LIPA coaching & consulting, certifikovaný kouč ACC
Vladimíra Sarvašová LIPA coaching & consulting, certifikovaný kouč PCC

Ako to na SEŠN vyzeralo

12. februára, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

Premýšľate v čom ste dobrý/á a čo by asi tak mohli byť vaše silné stránky? Pre viacerých z nás sú silné stránky často záhadou, ktorú len ťažko identifikujeme a akceptujeme. Ľudia majú totiž tendenciu často váhať a veriť v svoje vlastné silné stránky, čo môže brániť ich plnému rozvoju. Hovoríme vám z duše? Tak je to jasné, táto SEŠN lídrov, ktorá sa uskutoční 12.2.2024 je pre vás ako stvorená.

Prvý blok otvorí  mentorka a koučka Ivanka Havranová, ktorú následne vystrieda talentová expertka Tina NekudováV druhom bloku sa k ním do panelovej diskusie pripoja Lívia Pastoreková a Vladimíra Sarvašová z LIPA Coaching & consulting.

✨✨✨

Celá SEŠN lídrov sa bude niesť v tematike:

✔ odhaľovania využiteľnosti Gallup testu a jeho správneho vyhodnotenia výsledkov

✔pozrieme sa na porovnanie výsledkov z Gallup testovania a osobnými inštinktmi,

✔ ukážeme, ako inštinkty formujú líderský štýl a rozhodovanie a ako tie inštinkty vlastne fungujú,

✔ rozpoznáme príležitosti, kedy je vhodné využiť talent assessment a kedy radšej nie.

✨✨

Zaujíma vás kto je Ivana Havranová?

Ivka je garantka SEŠN lídrov. 26 rokov pracovala v manažmente, mala za úlohu dosahovať výsledky a riadiť ľudí. V roku 2018  vykročila za svojim snom a stala sa koučkou a mentorkou podnikateľov, manažérov, rodičov. Je spoluzakladateľka vzdelávacieho projektu expertklub a zakladateľka Školy rodičovstva. Viac o nej sa dozviete TU.

✨✨

Zaujíma vás kto je Tina Nekudová? 

Tina je konzultantka, lektorka a globálne certifikovaná Gallup – Certified Strengths Coach, ktorá sa vo svete biznisu pohybuje viac ako 12 rokov. Jej víziou je „tvoriť spoločnosť, v ktorej ľudia poznajú a milujú svoje talenty“.  Zameriava sa na témy nájdenia a rozvíjania svojich talentov, a posúvania sa ďalej v sebarozvoji, a naplnení svojho potenciálu. Pracovala pre Microsoft a Deloitte, na konte má viac ako 4 500 odkonzultovaných a odlektorovaných hodín s klientmi. Vyhrala TOP rated mentora 2023, v rámci Femme Pallette, a bola nominovaná na Lektora roka 2022.

✨✨

Zaujíma vás kto je Lívia Pastoreková a Vladimíra Sarvašová z LIPA Coaching & consulting? 👇

Lívia je zakladateľka vzdelávacej spoločnosti LIPA s vášňou pre osobný rozvoj už 9 rokov. Kombinuje profesionalitu a hravosť, povzbudzuje praktické riešenia a formuje výnimočný leadership. Mimo práce aktívne oddychuje na horách, verí v neustále vzdelávanie a dynamiku života. Počas svojej kariéry dosiahla aj viacero certifikácií – Gallup kouč, kouč Medzinárodnej federácie koučov (ICF) na úrovni ACC, lektor Ministerstva školstva, Maxwell leadership.

Vladimíra má 20 rokov skúsenosti vo vzdelávaní, HR a oblastí financií. Má skúsenosti so zavádzaním koučovacej kultúry a učiacej spoločnosti v automotive sektore. Ako sama hovorí „svet vidí ako neustálym prúdom zmien“, kde hľadá zmysel a pohodu pre všetkých. S láskou sprevádza lídrov s presvedčením o priamom pozitívnom vplyve na tímy a organizácie. V srdci cíti, že silná podniková kultúra formuje úspech a svoje poslanie napĺňa podporovaním tímov v príjemnom prostredí. Počas pôsobenia dosiahla tieto certifikácie – Gallup kouč a kouč Medzinárodnej federácie koučov (ICF) na úrovni PCC.

✨✨

Pre koho je SEŠN určená?

SEŠN lídrov je vhodná pre manažérov i nemanažérov, jednoducho tých, ktorí chcú osobnostne i manažérsky rásť a chcú sa posúvať ďalej v rôznych oblastiach leadershipu a soft skills.

SEŠN LÍDROV je o objavovaní, potvrdení a praktických témach zo života lídra a budúceho lídra. Je pre všetkých, ktorí chcú seba a iných viesť s vnútorným kľudom a na ceste k predvídateľným výsledkom.

Čo je v cene lístka zahrnuté? 🥂

  • welcome drink (alko/nealko)*
  • epický catering
  • plodná debata, z ktorej si určite zoberiete kopec myšlienok
  • networking počas celého večera so zaujímavými ľuďmi

*odporúčame nechodiť autom ani inými dopravnými prostriedkami vyžadujúcimi si vašu aktivitu 😉

Program

18:00-18:15 Príhovor organizátoriek
18:15-19:00 Prvý blok: Ivana Havranová a Tina Nekudová
19:00- 19:20 Prestávka
19:20-20:10 Druhý blok: Panelová diskusia všetkých hostí :)
20:10-20:30 Záver
12. februára, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

12. februára, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

Referencie

Napísali o nás

Zostaň v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN