SEŠN lídrov

SEŠN lídrov: Ako vybrať správnych ľudí do tímu a udržať ich

Večer pod taktovkou

Ivana Havranová Spoluzakladateľka projektu expertklub, certifikovaný kouč PCC a mentor koučov
Ivana Molnárová Bývalá generálna riaditeľka Profesia.sk | Manažér roka 2022

Ako to na SEŠN vyzeralo

11. marca, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

Či už budujete nový tím alebo ste dostali za úlohu vybrať nového člena do existujúceho tímu určite vám beží hlavou otázka: Ako vybrať toho správneho, ktorý zapadne do tímu a zároveň posunie firmu vpred? Nie je to jednoduchá úloha, však? Každý hľadá toho „správneho“, ale čo ak tajomstvo úspechu nespočíva len v ich zručnostiach, ale aj v ich schopnosti rozžiariť celý tím svojou prítomnosťou? V ére neobmedzených možností je kľúčom objaviť jedinečnú kombináciu talentu, vášne a kultúry. Ste pripravení odhaliť, ako nájsť a udržať si tieto hviezdy? Príďte na SEŠN lídrov, ktorá sa uskutoční 11. marca 2024.

✨✨

Prvý blok otvorí  mentorka a koučka Ivanka Havranová, ktorá nám podrobne predstaví:

✔ kde nájsť dobrých ľudí
✔ ako tvoriť „dream“ tímy
✔ ako si udržať tých najlepších
✔ kedy povedať nie

V druhom bloku sa obrátime na skúsenosti Ivany Molnárovej, uznávanej expertky a manažérky roka 2022, aby sme zistili, čo je pri výbere tých správnych ľudí do tímu kľúčové. Ivanka nám poskytne pohľad na túto tému založený na jej dlhoročných osobných pracovných skúsenostiach, pričom odhalí, aké vlastnosti a signály považuje za rozhodujúce pri identifikácii ideálneho kandidáta a ako pristupuje k vytváraniu súdržných a efektívnych tímov.

Pre koho je táto SEŠN určená?

Táto SEŠN lídrov je určená pre manažérov tímu, tím-lídrov, CEO, HR špecialistov a pre všetkých, ktorí sa podieľajú na budovaní a rozvoji tímov v rôznych odvetviach. Či už ste ste na začiatku tvorby prvotného tímu alebo sa snažíte o jeho zlepšenie určite si prídete na svoje a odnesiete si množstvo poznatkov, ktoré vám pomôžu a posunú vás a váš tím bližšie k naplneniu cieľov. 👌

✨✨

Zaujíma vás kto je Ivana Havranová?

Ivka je garantka SEŠN lídrov. 26 rokov pracovala v manažmente, mala za úlohu dosahovať výsledky a riadiť ľudí. V roku 2018  vykročila za svojim snom a stala sa koučkou a mentorkou podnikateľov, manažérov, rodičov. Je spoluzakladateľka vzdelávacieho projektu expertklub a zakladateľka Školy rodičovstva. Viac o nej sa dozviete TU.

✨✨

Zaujíma vás kto je Ivana Molnárová?
Ivana Molnárová vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 bola výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2022 dostala ocenenie Manážer roka 2022 a zároveň ku koncu roka odišla z pozície riaditeľa. Momentálne sa venuje poradenstvu, koučingu a mentoringu lídrov a firiem. Viac o nej sa dozviete TU.

✨✨

Pre koho je SEŠN lídrov určená?

SEŠN lídrov je vhodná pre manažérov i nemanažérov, jednoducho tých, ktorí chcú osobnostne i manažérsky rásť a chcú sa posúvať ďalej v rôznych oblastiach leadershipu a soft skills.

SEŠN LÍDROV je o objavovaní, potvrdení a praktických témach zo života lídra a budúceho lídra. Je pre všetkých, ktorí chcú seba a iných viesť s vnútorným kľudom a na ceste k predvídateľným výsledkom.

Čo je v cene lístka zahrnuté? 🥂

  • welcome drink (alko/nealko)*
  • epický catering
  • plodná debata, z ktorej si určite zoberiete kopec myšlienok
  • networking počas celého večera so zaujímavými ľuďmi

*odporúčame nechodiť autom ani inými dopravnými prostriedkami vyžadujúcimi si vašu aktivitu 😉

Program

18:00-18:15 Príhovor organizátoriek
18:15-19:00 Prvý blok: Ivana Havranová
19:00- 19:20 Prestávka
19:20-20:10 Druhý blok: Diskusia s Ivanou Molnárovou a Ivanou Havranovou
20:10-20:30 Záver
11. marca, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

11. marca, 2024
Kaviareň Nová synagóga Žilina, začiatok o 18:00
Vstupné 35 Eur

Vypredané

Referencie

Napísali o nás

Zostaň v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN