O čom je SEŠN lídrov

SEŠN lídrov je vhodná pre manažérov i nemanažérov, jednoducho ľudí, ktorí chcú osobnostne i manažérsky rásť a chcú sa posúvať ďalej v rôznych oblastiach leadershipu a soft skills. Táto SEŠN je o objavovaní, potvrdení a praktických témach zo života lídra a budúceho lídra. Je pre všetkých, ktorí chcú seba a iných viesť s vnútorným kľudom a na ceste k predvídateľným výsledkom.

Čo je v cene lístka zahrnuté?

• welcome drink (alko/ nealko)
• epický catering
• plodné myšlienky, ktoré vás posunú vpred
• networking počas celého večera so zaujímavými ľuďmi

Ak zmena,
tak myslenia

Ak poznanie,
tak seba samého

Ak networking,
tak výživný

Ak catering,
tak zážitkový

Garant podujatia SEŠN lídrov

Ivana Havranová

26 rokov pracovala v manažmente, mala za úlohu dosahovať výsledky a riadiť ľudí. Nekompromisne a aj s dôrazom na „mäkké zručnosti“ sa prehrýzala každodenným zhonom, úlohami, kritickými situáciami, malými radosťami a aj väčšími úspechmi.

Vždy rada tvrdo pracovala, učila sa a skúmala, ako veci fungujú. Nechcela som sa preto zmieriť, že má svoj produktívny život prežiť v chaose a v tlaku.

Považuje sa za lídra samouka  a večného študenta leadershipu. Fascinuje ju, ako jednoduché veci môžu pri vedení ľudí fungovať a prinášať pozitívne výsledky.

V roku 2018  vykročila za svojim snom a stala sa koučkou a mentorkou podnikateľov, manažérov, rodičov. Je spoluzakladateľka vzdelávacieho projektu expertklub a zakladateľka Školy rodičovstva.

Referencie

Napísali o nás

Zostaň v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN