Spoznaj nás viac

Iveta Hrabovská

To som ja: Ivka, Ivetka, Iveta a pre niektorých iba Ivet. Som mama, podnikateľka a jedna z troch dám, ktoré SEŠN vymysleli. Mám na starosti procesy a dohadovanie spoluprác s tými, ktorí chcú byť súčasťou SEŠN. Spolu s Maťkou aj naše akcie moderujem a sprevádzam hostí celým eventom. Som pevnou súčasťou akcií, takže na SEŠN ma určite stretnete.

Som autorka unikátnej slovenskej značky Gentlejam– džemy a omáčky s prémiovým alkoholom, v ktorej sa venujem prioritne marketingovej oblasti a dávam jej dušu. Okrem toho konzultujem marketingové tímy rôznych firiem a tvorím LinkedIn marketingové stratégie na mieru.

Čo ma charakterizuje? Svojský humor a večný úsmev na perách : ).

Martina Zvolenská

Moje meno je Martina a túžba priniesť do Žiliny to, čo som zažila v zahraničí ma spojila s dvoma skvelými dámami a SEŠN bola na svete.

Na našich eventoch mám obvykle v ruke prosecco alebo mikrofón. Otázkami chcem vždy zatiahnuť na hlbinu a dostať sa k praktickým príkladom.

Vždy ma fascinovalo cestovanie a odlišné pohľady na svet. Medzinárodné skúsenosti v rámci startupov a marketingu som nadobudla v San Franciscu, Dubaji, Londýne alebo na pôde OSN v New Yorku. Milujem príbehy a jedného dňa som si doplnila vzdelanie aj o certifikát v oblasti storytellingu zo Stanford University. Mojim San Franciscom v Žiline sa stala Be Lenka – jedna z najrýchlejšie rastúcich barefootových značiek na svete, kde pôsobím na marketingovom oddelení, starám sa o PR a nadáciu.

Čo ma vystihuje? Úsmev, vytrvalosť a láska ku všetkému, čo robím : ).

Zuzka Chudíková

Volám sa Zuzana, som majiteľka kaviarne EPIKA a marketérka realitnej kancelárie B10.

Robiť prácu bez vášne a zápalu neviem. Preto, keď sme s Ivetkou a Maťkou dostali nápad združovať v našom meste komunitu marketérov, dať stretnutiam myšlienku, jedinečnosť a názov, nedokázala som povedať nie a som hrdou spoluorganizátorkou projektu SEŠN.

Moja úloha v tíme je doslova epická. Z kaviarne EPIKA servírujeme gastronomické zážitky. Okrem toho sa spolu s babami podieľam na kreovaní SEŠN, plánovaní tém, hostí a na ďalších príjemných organizačných záležitostiach.

Toto som ja, večne rozlietaná, trošku chaotická, veselá a hlavne akčná, Zuzana. Teším sa, keď sa stretneme na SEŠN a budeme sa môcť spoznať. Ľudsky aj profesne.

Ďalší členovia

Aj toto je SEŠN tím

Nikola Slivková

naša dvorná SEŠN fotografka

Anka Hanečáková

naša customer service

Katka Ťažká

naša social media guru
Zostaň v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN