SE┼áN market├ęrov

­čÄä „HOU – HOU“ Ve─żk├í SE┼áN market├ęrov & l├şdrov

Ve─Źer pod taktovkou

Martin Woska Chief Creative & Strategy Officer and Partner | TRIAD Advertising
Viktor Kostick├Ż Profesion├ílny vyjedn├íva─Ź & konzultant obchodu
Ivana Havranov├í Kou─Ź a mentor, garant podujat├ş SE┼áN l├şdrov
Jakub Pta─Źin Profesion├ílny zvedavec | Founder &┬áDirector Studio┬áEcht
Petra Toth ┼áperk├írka, dizajn├ęrka a autorka zna─Źky Petra Toth
Michal Pastier Inov├ítor, spoluzakladate─ż a kreat├şvny riadite─ż agent├║r Darwin & theMachines a GoBigname.

Ako to na SEŠN vyzeralo

1. decembra, 2023
Nov├í synag├│ga ┼Żilina - Ve─żk├í s├íla
Vstupn├ę 1. vlna 139 Eur

Vypredan├ę

Vypredan├ę :)

Kto bol na j├║novej Ve─żkej SE┼áN, vie, ┼że to bolo nie─Źo neskuto─Źn├ę. Preto sme sa rozhodli, ┼że tieto Ve─żk├ę SE┼áN budeme robi┼ą 2x do roka. V decembri sa teda m├┤┼żete te┼íi┼ą na ­čÄä „HOU-HOU“ Ve─żk├║ SE┼áN market├ęrov a l├şdrov, ktor├í bude nadupan├í skvel├Żmi sp├şkrami a programom:

­čĹë ─îo s nami v tento de┼ł za┼żijete?

  • nieko─żko blokov na t├ęmu marketingu a l├şdershipu
  • celodenn├Ż coffeebreak s ob─Źerstven├şm
  • ve─Źern├Ż epick├Ż catering ????
  • afterku so sp├şkrami
  • hudbi─Źku v podan├ş nadupan├ęho┬á DJ-a
  • viano─Źn├ę meste─Źko s pun─Źom a viano─Źn├Żmi dobrotami roben├Żmi na griloch OFYR

­čĹë M├┤┼żete sa te┼íi┼ą na kapacity z oblasti marketingu a l├şdershipu a tieto tematick├ę bloky:

ÔśŁ Kto je Martin Woska?┬á

Martin je kreat├şvny, strategick├Ż riadite─ż a spolumajite─ż TRIADu, jednej z najinovat├şvnej┼í├şch reklamn├Żch agent├║r na Slovensku a v ─îech├ích. Okrem toho je prezidentom klubu najoce┼łovanej┼í├şch kreat├şvcov Slovenska, ADC. V Bratislavskom Triade je zodpovedn├Ż za dva t├şmy, pracoval pre zna─Źky ako O2, Absolut vodka, Pilsner Urquell, Adidas, Rajo, Kofola, Tatratea, Ve─żkopopovick├Ż Kozel a mnoh├ę ─Ćal┼íie. Je dr┼żite─żom celkovo 100 dom├ícich aj zahrani─Źn├Żch ocenen├ş za kreativitu a efektivitu, medzi nimi aj najvy┼í┼í├şch osobn├Żch ocenen├ş za pr├şnos digit├ílnemu marketingu na Digital PIE a celkov├Ż pr├şnos slovenskej reklame – FILIP, na zlatom klinci. Miluje synergiu medzi strat├ęgiou a kreat├şvou a napriek v┼íetk├ęmu dosiahnut├ęmu vie,┬á┼że┬áni─Ź┬ánevie.

 

ÔśŁ Kto je Ivana Havranov├í a Viktor Kostick├Ż?

Ivana Havranov├í v roku 2018 vykro─Źila za svojim snom a stala sa kou─Źkou a mentorkou podnikate─żov, mana┼ż├ęrov, rodi─Źov. Je spoluzakladate─żka vzdel├ívacieho projektu expertklub, zakladate─żka ┼ákoly rodi─Źovstva a garantka na┼íich podujat├ş Se┼ín l├şdrov.

Viktor Kostick├Ż je profesion├ílny vyjedn├íva─Ź, konzultant obchodu a b├Żval├Ż mana┼ż├ęr. Vo vyjedn├ívan├ş sa ┼ípecializuje na pr├şpady, v ktor├Żch spolupracuje alebo zastupuje klientov, prioritne vo ve─żk├Żch medzin├írodn├Żch pr├şpadoch. Jednoducho ke─Ć sa jedn├í o pr├şli┼í ve─żk├ę financie, alebo v st├ívke je pr├şli┼í. V obchode rad├ş firm├ím v oblasti rozvoja obchodu. Taktie┼ż tieto t├ęmy pravidelne ┼íkolieva.

 

ÔśŁ Kto je Jakub Pta─Źin?
Jakub Pta─Źin je profesion├íny zvedavec, ktor├Ż n├ím porozpr├íva o tom,┬á ako ma┼ą zrozumite─żn├║ a rozoznate─żn├║ zna─Źku v mori neporiadku a nudy a popritom zosta┼ą autentick├Ż a ├║primn├Ż s├ím k sebe. Predstav├ş n├ím pr├şbehy budovania vlastn├Żch zna─Źiek a ├║spe┼ín├Żch biznisov spolu so sk├║senos┼ąami z navrhovania zna─Źiek pre stovky klientov Studio Echt.

Jakub Odkr├Żva potenci├íl ─żud├ş aj firiem a pom├íha ho nap─║┼ła┼ą. Je taktie┼ż dizajn├ęr a strat├ęg s doktor├ítom z marketingu. Autor bestelleru 53 pokusov, ako by┼ą lep┼í├ş a ─Ćal┼í├şch kn├şh pre dospel├Żch aj deti. ─îasopis Forbes ho viac kr├ít zaradil medzi 30 najtalentovanej┼í├şch Slov├íkov pod 30 rokov. Zalo┼żil grafick├ę ┼ít├║dio Studio Echt, ob─ż├║ben├ę Bistro 24, najv├Ą─Ź┼í├ş turistick├Ż oddiel a vydavate─żstvo Hikemates ─Źi svetov├║ dizajn konferenciu By Design. Je laure├ítom ceny ViaBona. Vedie ob─Źianske zdru┼żenie Na Orave dobre s mno┼żstvom lok├ílnych aktiv├şt a na Orave aj rekon┼ítruuje a stavia rekrea─Źn├ę nehnute─żnosti s firmou Offseason.

 

ÔśŁ Kto je Petra Toth?
Petra je zakladate─żkou a srdcom ┼íperk├írskeho a dizajnersk├ęho ateli├ęru pod zna─Źkou – Petra Toth. Vo svojej tvorbe pou┼ż├şva p├┤vodn├ę slovansk├ę ornamenty a pretv├íra ich do sofistikovanej s├║─Źasnej formy. ┼áperk├írsky a dizajn├ęrsky ateli├ęr Petra Toth m├í za sebou viac ako 15-ro─Źn├║ hist├│riu dizajnovania a v├Żroby ┼íperkov a doplnkov in┼ípirovan├Żch p├┤vodn├Żmi slovensk├Żmi ornamentmi, ktor├ę pretv├íra do sofistikovanej s├║─Źasnej formy. Pr├şbeh zna─Źky Petra Toth je splnen├Żm snom vtedy len 6 ro─Źn├ęho diev─Źatka, ktor├ę sa u svojej babi─Źky na svet pozeralo cez skl├ş─Źko z kri┼ít├í─żov├ęho lustra s t├║┼żbou sta┼ą sa raz ┼íperk├írkou.

 

ÔśŁ Kto je Michal Pastier?

Michal Pastier je inov├ítor, spoluzakladate─ż a kreat├şvny riadite─ż agent├║r Darwin & theMachines a GoBigname. Autor marketingov├ęho bestselleru ┼Żlt├í kniha budovania zna─Źky, ktor├Ż sa mu podarilo vyda┼ą tento rok. Bol zaraden├Ż medzi Top 100 eur├│pskych inov├ítorov pod─ża Google a Financial Times. Dostal sa aj na titulku magaz├şnu Forbes Slovensko a bol zaraden├ş do rebr├ş─Źka Forbes 30pod30. Patr├ş medzi najmlad┼í├şch dr┼żite─żov prest├ş┼żneho ocenenia FILIP za v├Żnimo─Źn├Ż pr├şnos do slovenskej reklamy a s vy┼íe 200 kreat├şvnymi oceneniami patr├ş medzi najoce┼łovanej┼í├şch reklamn├Żch tvorcov v regi├│ne.

A to e┼íte nie je v┼íetko! ­čąé
Ve─Ć viete, ┼że afterka je u n├ís must have!
Pripravili sme si pre v├ís HOU-HOU viano─Źn├ę meste─Źko, v ktorom budeme grilova┼ą viano─Źn├ę dobroty na griloch OFYR a nalieva┼ą budeme epick├Ż pun─Ź, ktor├Ż v├ís zaru─Źene zohreje. ÔťĘ

Program

12:00-13:00 Registrácia
13:00-13:30 Úvod od organizátoriek SEŠN
13:30-14:30 1. blok: Martin Woska
14:30-14:50 Prestávka
14:50-15:50 2. blok: Ivana Havranov├í + Viktor Kostick├Ż
15:50-16:10 Prestávka
16:10-17:10 3. blok: Jakub Pta─Źin
17:10-18:00 Prest├ívka s ve─Źern├Żm cateringom
18:00-19:00 4. blok: Petra Toth
19:00-19:20 Prestávka
19:20-20:20 5. blok: Prekvapenie :)
20:20-20:30 Záver
20:30-00:00 After party so sp├şkrami + viano─Źn├í grilova─Źka a pun─Źova─Źka pod hol├Żm nebom
1. decembra, 2023
Nov├í synag├│ga ┼Żilina - Ve─żk├í s├íla
Vstupn├ę 1. vlna 139 Eur

Vypredan├ę

Vypredan├ę :)

Ako bolo na poslednej Ve─żkej SE┼áN?

1. decembra, 2023
Nov├í synag├│ga ┼Żilina - Ve─żk├í s├íla
Vstupn├ę 1. vlna 139 Eur

Vypredan├ę

Vypredan├ę :)
Referencie

Nap├şsali o n├ís

Zosta┼ł v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN