SEŠN marketérov

Customer experience: Ako komunikovať so zákazníkmi, aby vás milovali

Večer pod taktovkou

Michal Meško Spoluzakladateľ a CEO kníhkupectva Martinus

Ako to na SEŠN vyzeralo

19. januára, 2023
Kaviareň EPIKA v Parku na Studničkách

O čom bude prvá „Veľká“ SEŠN marketérov v novom roku 2023? 😊👇

Privítame medzi nami Michala Meška (CEO, Martinus), s ktorým budeme diskutovať na tému customer experience a ako si so zákazníkmi vytvoriť vzťah, ktorý naozaj funguje.

👉 Čo získaš ak prídeš?

✔ spoločný čas v komunite žilinských marketérov, ktorí sa na nič nehrajú

✔ debata na tému „skúsenosti zákazníka“ a veľkýýýýý priestor na vaše otázky

✔ osvojíte si nové praktické poznatky pre zlepšenie komunikácie a budovanie vzťahu so zákazníkmi a verte… bude vám dobre 😁

Bližšie informácie o evente a ďalších spíkroch doplníme čoskoro.

Kto je Michal Meško? 😊

Michal Meško vyštudoval manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. V roku 2007 absolvoval polročnú stáž so zameraním na spotrebiteľské správanie a internetový obchod na Rijksuniversitat Groningen v Holandsku.

V roku 2000 bol spoluzakladateľom stránky Referaty.sk, najväčšieho portálu pre študentov, ktorý v roku 2004 odkúpil Atlas.sk. Zároveň stál v roku 2000 aj pri vzniku internetového kníhkupectva Martinus.sk, ktorého je dnes spolumajiteľom a CEO. V roku 2011 bol nominovaný na ocenenia Ernst&Young Podnikateľ roka a TREND TOP Manažér roka.

Martinus.sk je v súčasnosti najväčším internetovým obchodom na Slovensku, okrem toho prevádzkuje 5 kamenných kníhkupectiev a v Českej republike internetové kníhkupectvo Martinus.cz. Firma opakovane získala certifikát za výnimočnú kvalitu Slovak Gold, v roku 2011 sa v rebčíku Deloitte Fast 500 umiestnila ako 161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v rámci EMEA regiónu. Martinus.sk získal Hlavnú cenu Via bona 2012 pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania.

Nakoľko je Michal Meško je verný podporovateľ programu TVOJ BUDDY (https://tvojbuddy.sk)- BUDDY program poskytuje podporu deťom, ktoré nemôžu vyrastať vo svojich rodinách,  rozhodli sme sa z ceny vstupného venovať 10% na tento projekt. Takže ak prídete na túto SEŠN, podporíte aj TVOJ BUDDY :).

Pre koho je SEŠN určená?

SEŠN marketérov je vhodná pre začiatočníkov, pokročilých aj „fach majstrov“ v oblasti e-commerce a marketingu, tiež pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú v týchto témach posunúť ďalej.

Čo je v cene lístka zahrnuté? 🥂

  • welcome drink (alko/nealko)*
  • epický catering
  • plodná debata, z ktorej si určite zoberiete kopec myšlienok
  • networking počas celého večera so zaujímavými ľuďmi z fachu

*odporúčame nechodiť autom ani inými dopravnými prostriedkami vyžadujúcimi si vašu aktivitu 😉

19. januára, 2023
Kaviareň EPIKA v Parku na Studničkách
19. januára, 2023
Kaviareň EPIKA v Parku na Studničkách
Referencie

Napísali o nás

Zostaň v obraze

Dostávaj novinky zo sveta SEŠN